C D T B A 2007 - 2008 TEAM - HANDICAP
    Player Name   Player Name   Player Name   Player Name  
                 
1 T-10 Grenier Monique King Ann Lalonde Tim Boyles Dorothy 2947 $320.00
2 T-2 Agnes Ernie Villamoran Celso Francisco Max Andal Leo 2934 $240.00
3 T-11 Raymond Jean-Claude Raymond Nicole Raymond Luc Hentges James 2784 $180.00
4 T-12 Vinette Chantal Vinette Jean-Marc Leclair Bert Hamelin Pierre 2776 $160.00
5 T-3 Mallet Marie-Josee Espinal German Hentges James Vautour Steve 2772
6 T-1 Guertin Aaron Denis Mike Sarazin Roger Wiskowski David 2771
7 T-17 Leblanc Luc Lalonde Tracey Cai Feng Leblanc Pat 2762
8 T-5 Lacelle Karen Lacelle Tyler Poulin Barb Boyles Dorothy 2761
9 T-9 Page Sylvie Alguire Jackie Schryburt Paul Alguire John 2743
10 T-8 Auger Carole Couillard Jeannine Boucher Johanne Potvin Lynne 2738
11 T-7 Robinson Kenneth Davidson Paul Robinson Kelly Lapensee Yves 2694
12 T-4 Boisvert Jean Hutchinsin Jim Chenier Andre Allenby Ron 2686
13 T-18 Tremblay Alain Mims Ron Edwards Malcom Boyles Dorothy 2663
14 T-6 Sarazin Roger Proulx Jean-Charles Proulx Marco Wiskowski David 2658
15 T-13 Delabio Bob Leclair Bert Labelle Owen Labelle Omer 2630
16 T-16 Greffe Marc Daly Cheryl Daly Ray Moreau Diane 2477
17 T-15 Hutchinsin Jim Agnes Ernie Francisco Max Guertin Aaron 2473
18 T-14 Beaudoin J.R. Roth Simon Willison-O'Conner Meghan Guertin Aaron 2343
             
         
C D T B A 2007 - 2008 TEAM - SCRATCH
    Player Name   Player Name   Player Name   Player Name  
                 
1 T-1 Guertin Aaron Denis Mike Sarazin Roger Wiskowski David 2720
2 T-4 Boisvert Jean Hutchinsin Jim Chenier Andre Allenby Ron 2572
3 T-10 Grenier Monique King Ann Lalonde Tim Boyles Dorothy 2431
4 T-6 Sarazin Roger Proulx Jean-Charles Proulx Marco Wiskowski David 2349
5 T-17 Leblanc Luc Lalonde Tracey Cai Feng Leblanc Pat 2216
6 T-2 Agnes Ernie Villamoran Celso Francisco Max Andal Leo 2202
7 T-3 Mallet Marie-Josee Espinal German Hentges James Vautour Steve 2166
8 T-11 Raymond Jean-Claude Raymond Nicole Raymond Luc Hentges James 2145
9 T-18 Tremblay Alain Mims Ron Edwards Malcom Boyles Dorothy 2141
10 T-13 Delabio Bob Leclair Bert Labelle Owen Labelle Omer 2129
11 T-7 Robinson Kenneth Davidson Paul Robinson Kelly Lapensee Yves 2127
12 T-8 Auger Carole Couillard Jeannine Boucher Johanne Potvin Lynne 2078
13 T-5 Lacelle Karen Lacelle Tyler Poulin Barb Boyles Dorothy 2065
14 T-15 Hutchinsin Jim Agnes Ernie Francisco Max Guertin Aaron 2059
15 T-16 Greffe Marc Daly Cheryl Daly Ray Moreau Diane 2045
16 T-9 Page Sylvie Alguire Jackie Schryburt Paul Alguire John 2011
17 T-12 Vinette Chantal Vinette Jean-Marc Leclair Bert Hamelin Pierre 1942
18 T-14 Beaudoin J.R. Roth Simon Willison-O'Conner Meghan Guertin Aaron 1857